80NDAD LIVE 19.07 KEHTNAS


Tre.ee - 08.07.2024 20:41

Suve suurkontsert kutsub suurlinnadest väljaspoole! 19. juulil kõlavad looduskaunil Kehtna staadionil 80ndate rütmid! Lavale astuvad täiskooseisus Alphaville ja F.R. David ning Marju Länik. Õhtut juhib legendaarne dj ja raadiohääl Allan Roosileht!

Alphaville on bändi 40. juubelit tähistamas suurejoonelise tuuriga ja täispikal kontserdil kõlavad teiste lugude seas kindlasti ka superhitid “Big in Japan”, “Sounds like a meldoy” ning unustamatu “Forever Young”. Alphaville on oma tegevusaja jooksul välja andnud kaksteist albumit ning üle kahekümne singli ja tuuritab järjepidevalt kogu maailmas.

Peaesinejat soojendab, aegumatu hitiga “Words” muusikataevasse kerkinud Prantsuse artist F.R David, kes on oma karjääri jooksul välja andnud neli albumit ning annab 19. juulil kontserdi täiskooseisus bändiga.

Kontsertõhtu avab, auhinnaga panus Eesti muusikasse pärjatud, Marju Länik. Õhtut juhib ja kontserdile järgnevat retrodiskot teeb vanameister Allan Roosileht. 80ndad LIVE
piletid on eelmüügis Piletilevi müügikohtades.

Korraldaja esindaja Maare Allika sõnul valiti Raplamaal asuv Kehtna staadion suurkontserdi toimumispaigaks, kuna seal on olemas head tingimused suursündmuse läbiviimiseks ja looduskaunis asukoht. Lisaks on Kehtna mõistliku sõiduaja kaugusel enamusest Eesti suurematest linnadest.

Kontserdi ajal on piirkonna liikluskorraldust muudetud ja saabumisel palutakse arvestada ajutisi liiklusmärke ja reguleerijate märguandeid. Parkimine on tagatud suurtes ajutistes parklates kontserdipaiga lähedal.

Lisainfo kontserdi kohta ja piletid: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/muu-muusika/80ndad-live-alphaville-fr-david-marju-lanik-dj-allan-roosileht-429052/


VANEMAD UUDISED